Rezervace bikefittingu

FAQ

Nejčastější otázky k bikefittingu

Zvolte službu, kterou chcete rezervovat a vyberte si preferované datum! Během rezervace uvidíte délku trvání služby a je možné, že se vás zeptáme na podrobnější informace o vás a vašem kole.

Nejste si jistí, jakou službu potřebujete? Zavolejte nám na 284 811 212 a my vám rádi poradíme, nebo si přečtěte kompletní informace o bikefittingu.

Na bikefitting s sebou vezměte přiléhavý cyklodres i kalhoty,  cyklistické tretry s kufry pro nášlapy a vaše kolo.

Načítám...

Odesláním rezervace souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Více o službách bikefittingu

Bikefitting 2D

Pokud chcete mít jistotu, že máte správně a efektivně nastavené sedlo, dosah na řídítka a dostatečnou podporu pánve, 2D nastavení je ta správná volba.Dynamické nastavení posedu 2D pomocí technologie Retül Vantage se týká nastavení zámků, úpravy kola v bočním pohledu, tj. nastavení výšky a předozadní pozice sedla, délky kokpitu.

Bikefitting 3D

Je optimální biomechanika práce vašich dolních končetin, maximální symetrie a souměrnost pozice v čelním pohledu vaší prioritou? Zvolte volbu 3D nastavení.Dynamické nastavení posedu 2D pomocí technologie Retül Vantage se týká nastavení zámků, úpravy kola v bočním a čelním pohledu, úpravy biomechaniky pro dosažení maximální souměrnosti a efektivity.

Bike sizing

Plánujete koupi nového kola, máte vybranou značku, ale nejste si jisti velikostí rámu?Pomocí technologie Trek Precision Fit umíme nasimulovat geometrii libovolného kola, nastavit základní parametry vaší pozice a nechat vás vyzkoušet vybraný model, případně ho porovnat s dalšími modely při dynamické jízdě na trenažéru.Na základě těchto zkušeností a po konzultaci s bikefit technikem bude mít váš výběr jistotou.

Nastavení zámků

Vybíráte si nové cyklistické tretry nebo si nevíte rady s optimálním nastavením zarážek?Nastavíme zarážky na vašich tretrách, aby korespondovaly se stavbou vašeho chodidla, pomocí šablony zajistíme milimetrovou přesnost mezi pravou a levou stranou.